Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita
Tema:
Speleo kombinezonų ir izotermikų užsakymas (13 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 09 10, 12:42
Speleo kombinezonų ir izotermikų užsakymas
11 - 2010 09 10, 12:42
Kadangi mes jau trys norintys, būtų gerai, kad visi tvarkingai pasimatuotume ir surašytume viską nuosekliai šioje temoje.
Apie drabužius: [sites.google.com]

Kaip išsimatuoti kombinezoną:
[sites.google.com]
Kaip išsimatuoti izotermiką/pakostiumį:
[sites.google.com]

Labai svarbu: kombinezono rankovės ir klešnes reikalingos tokios, kad kombinezoną galima būtų apsirengti su sausų žiedų sistema ir priklijuotais kaliošais. Taip pat kombinezonui matuotis reikėtų jau su sausu kostiumu, jei ant jo viršaus norite dėvėti super

Dar vienas niuansas: išleidimo ir pripūtimo vožtuvai. Kaip juos įvertint - nežinau. bijau, kad šitą saviveiklą teks patiems pasidaryti išsipjaunant reikiamose vietos skyles ir kraštus apsiūnant.
Re: Speleo kombinezonų ir izotermikų užsakymas
Trolis - 2010 09 11, 08:08
Klausima, "izotermikai " dviejų dalių ar vientisi ????
11 - 2010 09 11, 09:38
izotermikas - iš vienos dalies, kombinezonas. Tai, kas iliustracijose - papildoma termoizoliacija, kurią naudoja speleologai.
11 - 2010 09 12, 21:04
Aš imsiu:

1 izotermiką iš 200 polaro
  1. 42
  2. 114
  3. 110
  4. 100
  5. 20
  6. 66
  7. 36
  8. 18
  9. 93
  10. 121
  11. 48
  12. 65
  13. 45
  14. 39
  15. 27
  16. 32
  17. 23
  18. 55
  19. 185

1 kombinezoną iš korduros

1. 57
  2. 120
  3. 120
  4. 110
  5. 90
  6. 55
  7. 119
  8. 93
  9. 185
  10. 11

Prie spec pgeidavimų platesnės rankovės ir klešnės. Vat tik kiek platesnės, a? Sausų pirštinių neturiu, tai negaliu pamatuoti (kokie maksimalūs diametrai?)... O klešnės, tai tiesą pasakius tingiu vėl dėtis sausiaką, kad pasimatuoti, kas matuositės, nepamirškit pasižiūrėti?

Taip pat nemiegam angelas
11 - 2010 09 15, 15:06
Chebryte, aš paskui kiekvieną su telefonu rankoj tikrai nebėgiosiu pikc Kai jau reikės užsisakinėti, perduosiu viską, ką turiu (šiuo metu viso savęs vieno išmatavimus) ir lauksiu rakandų. Logika paprasta - jums reikia, jūs ir domitės. Su pretenzijom po to taip pat priimsiu tik iš anksto informavus raštu.
varshtaz - 2010 09 16, 08:45
Man reikia dviejų izotermikų iš 200 polaro:

40
104
99
84
15
72
32
18
89
114
54
55
36
42
24
27
25
50
189

ir

35
86
84
63
11
57
25
15
70
97
40
59
36
31
24
24
21
44
162

Kol kas tiek kombezui dar pasimatuot reikia super
o kaip su pinigai ?
Laura Speleo - 2010 09 21, 14:36
Sveiki,
sudalyvausiu jūsų temoje ir aš, kadangi esu pagrindinis užsakymą tvarkantis asmuo super
Pirmiausiai apie gaminius:
Izotermiką visiems vienareikšmiškai rekomenduoju imti iš Polar 200 (gaunasi apie 160 Lt), jis bus šilčiausias. Tas brangiausias iš Polar Stretch kažin ar šiltesnis, o ir jo audinys pamačius gyvai manęs nesužavėjo. Izotermikas - vientisas kostiumas, dėvimas ant nuogo kūno arba termoapatinių (taip dar šilčiau). Jo sukirpimas anatominis, priglundantis prie kūno, taigi gerai išsimatuokite.

Kombinezonas pas šituos gamintojus yra ne iš korduros, o iš kitos medžiagos - oksfordo, bet atsparumas panašus. Cuestos svetainėje nurodyta kaina 360 grivinų (apie 120 Lt) už bazinį modelį (ten išvardinta, kas įeina į tą bazinį modelį), o jei yra poreikis galima dar papildomai užsakyti, kad prisiūtų išorinę kišenę, kapišoną ir t.t.

Beje, jei aktualu, jie siuva dar ir kojines iš to paties Polaro 200.

Dabar užsakymo pristatymas ir apmokėjimas:
Spalio pabaigoje planuojama kelionė į Krymą traukiniu, grįžtant būtų galima paimti mūsų užsakymą. Tada viskas parvažiuotų lapkričio 1 d. Jei kelionė neįvyks, ieškosim kitų būdų (arba kitų kelionių). Užsakymus planuoju priiminėti iki spalio 15 d., kas pateiks anksčiau, išsiųsiu ir anksčiau, kad pradėtų siūti.
Išvažiuojantiems į kelionę perduosiu pinigus už viską, taigi pinigus rinksiu prieš paskutinę spalio savaitę. Bus galima tiesiog padaryti man pavedimą (aktualu nevilniečiams) ir aš pati visus vėliau iškeisiu į valiutą.

Tiesa, parašykite prie savo matmenų dar ir vardą, nes aš nežinau, koks žmogus slepiasi po "11" ar "varstaz" super Jei yra kokių klausimų, galite paklausti ir manęs asmeniškai laura [eta] speleo.lt
11 - 2010 09 21, 20:23
Labas Laura, džiugu, kad prisijungei. Man klausimas dėl to "oksfordo" kilo: o kas tai tokio? Ar paskutinei ekspedicijai į Voronją bent jau Vyčio kombezas buvo iš to "oksfordo"? Aš kažkaip išskaičiau, kad tai - tankiai suausta medvilnė [en.wikipedia.org] Remiantis kitais šaltiniais - tai PES pluoštas dengtas PU ar PVC (kas iš esmės - korduros giminė). Tai medvilninio audinio sėkme apsaugot nuo supjaustymų aš kažkaip abejoju, bet jei ten sintetika, tada jokių bėdų.
Laura Speleo - 2010 09 26, 21:28
Tai tikrai ne medvilnė, nes speleologams medvilniniai kombinezonai irgi nelabai reikalingi super Greičiau tai antras variantas, t.y. korduros giminė. Vyčio kombinezonas buvo iš oksfordo, jam užsakinėjom pas tą patį gamintoją. Trinčiai atspari sintetika, dengta kažkokia plėvele, kuri pradžioje šiek tiek sulaiko drėgmę (tačiau kombinezonas nėra neperšlampamas, tik kol naujas, peršlampa ne taip greitai). Po kažkiek dėvėjimų/ skalbimų plėvelė turėtų nusitrinti, tada bus tiesiog peršlampantis kombinezonas. Bet narams tai išvis mažai aktualu super
Laura Speleo - 2010 09 27, 22:17
Klausimas: ar aš jau galiu siųsti čia pateiktus matmenis izotermikams, kad pradėtų siūti?

Beje, izotermikų medžiagos spalvą galima rinktis iš juodos ir žalio obuolio spalvos super Kažkaip spėju, kad daugumai bus juoda prie širdies super
11 - 2010 09 27, 22:41
Laura, ryt dar perklausiu Manto telefonu, ar nepersigalvojo ir patvirtinsiu paštu. Tik su kombinezonais dar trupučiuką jei galima palaukime. Man spalva nesvarbi.
11 - 2010 09 30, 13:48
Kolektyvas, kad nežaist sugedusio telefono, aš siūlau kreiptis tiesiai į Laurą jos nurodytu paštu. Aš savo mierkas jau išsiunčiau, iš spec. išmatavimų reikalavimas, kad klešnė būtų 60 cm, rankovė 40 cm.
11 - 2010 12 02, 09:55
Gavau vakar kombinerzoną ir izotermiką. Pasiūta liuksiškai, izotermiką jau šiandien bandysiu vandenyje. Kombezas plačiom klešnėm taip pat labai stilingai atrodo super
: Ankstesnis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.