Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita Tema
Puslapis: 2 išjungtas 3 Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Tema:
Kaip turi atrodyti forumas ir puslapis (44 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 02, 13:57
Re: Kaip turi atrodyti forumas ir puslapis
11 - 2010 06 16, 18:26
Kolektyvas, ar žinučių parašymo laikai +- atitinka realybę? Rašau 19:30
agne - 2010 06 17, 22:04
tada reix pasistengti super kad iseitu parasyti.. super
agne - 2010 06 17, 22:05
o kada pasibaigs puslapis sitas? super ar man taip rods, ar jis tik ilgeja ir ilgeja..
11 - 2010 06 18, 05:58
Aha, ilgėja... Reikia prirašyt žinučių ir žinosim, kada baisbaigs.
11 - 2010 06 18, 06:19
A, nu tai viskas nusisreguliuoja kaip reikia. Pagal nutylėlimą buvo 30 žinučių, sumažinau iki 15.
11 - 2010 06 18, 09:10
Dar vienas svarbus niuansas, prie kurio reikia priprast: spaudžiant temos pavadinimą atidarys pirmą puslapį, spaudžiant datą ir laiką - atidarys pasukutinį tiesiai su naujausiom žinutėm.
agne - 2010 06 18, 11:08
Aha super dabar viskas aisku
11 - 2010 06 20, 17:31
Kitą savaitę, pradedant trečiadieniu, manęs Lietuvoj nebus, už bezpridėlus atsakinga liks Agnė super Pasakykit kas Aidui, kad gali registruotis X(
aidas - 2010 06 22, 15:18
man kliuna, kad tituliniam dvi kalbos.gal galima viena
agne - 2010 06 22, 15:40
jei išeini iš skilties Forumas, tarkim pasidairyti į kokias Nuotraukas super automatiškai būni išmestas ir reik iš naujo registruotis.. ar galima likti kažkokiu būdu prisijungus?
11 - 2010 06 22, 16:33
Agne, o tu pažiūrėk ar tikrai išregistruoja, nes manęs neišregistruoja, bet kai grįžtu į forumą, rodo kad neprisijungęs. Jeigu atsidarau kurią nors skiltį jis tada "prisimena" mane ir registruotis nereikia.
11 - 2010 07 09, 19:14
Testuoju naują pribambasą

Pribambasas panašu, kad veikia. Dabar taip: jei norėsite forume įsidėti filmuką ne kaip nuorodą, o kaip filmuką (žr. aukščiau liuks) reikia rašyti šiteip:

[ v i d e o ] h t t p://adresas iki filmuko, youtube, vimeo ir kt. populiarios svetainės [ / v i d e o ] (be tarpų)
11 - 2010 07 30, 11:59
Ištraukiau "klubo" aprašymą į dienos šviesą ir išverčiau į anglų kalbą, kaip manot, reikia, nelabai?
Kitas klausimas nariai: puoselėjame savo ego išsirikiavę durnių laiptais ir išvardinę visus savo pasiekimus ar ne? Dabar Vytį ten palikau, bet jei nutarsim, kad ne, išimsiu. Vienok Vytis tai ir pasigirt turi kuo, o gi yra tokių kaip aš. Kas ten turi būti, kaip galvojate?
Kitas variantas: galima sudėti "klubo" mėgstamiausias nardymo vietas ten. Aišku galima pasidaryti atskirą skiltį "nardymo vietos" ir ten išrikiuoti šaltinius, fortus ir šiknaskyles.

Netylėkite, sakykite kas kaip galvojate. Ir pageidautina raštu.
mazas - 2010 08 13, 21:57
kazkos Bug"as puslapyje apsigyveno.jau pora savaiciu kaip "nenusinulina" tema "Mes nardysim",tai nuo siandienos ir tema "mes nardeme" pastoviai rodo nauja zinutesuper
11 - 2010 08 14, 18:31
Keista, aš nieko panašaus nematau. Ar dar kam nors taip yra? Pabandyk Ctrl + F5 refrešint, gal čia naršyklės bajeriai?
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 2 išjungtas 3 Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.