Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita Tema
Puslapis: 3 išjungtas 3 Ankstesnis 1 2 3
Tema:
Kaip turi atrodyti forumas ir puslapis (44 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 02, 13:57
Re: Kaip turi atrodyti forumas ir puslapis
mazas - 2010 08 14, 20:45
Ctrl+F5 nenunulino.vaizdas per Opera visiskai tas pats.jei ne visi ta pati mato,tai ir nesuk galvossuper
11 - 2010 08 23, 20:23
angelas Taigi atnaujinau "marmūzėlių" ūkį, prašome naudotis į sveikatą, tik su saiku jbtvmt
Po mano "tiuningo" gali neveikti senosios, ale bet dabar jau nebesikrušiu kad atstatinėti drovus
agne - 2010 08 26, 11:00
Marmūzėlės naujos, gražios super bet manrodz, kad tekstuose pasikeitė tos senosios liuks prie kažkurio Vyčio pasisakymo atsirado akyse širdutės liuks tai juoko turėjau
11 - 2010 08 26, 13:19
liuks Šitą sutvarkiau. Aiškų būt galima viską pakeist iš super į jbtvmt, iš liuks į relax Gautūsi stenėjimo olimpiada jbtvmtrelaxjbtvmtrelaxjbtvmtrelaxgėda pelėda, bet šitą paliksim balandžio pirmai taip
11 - 2010 11 17, 21:23
Su Troliu tokią diskusiją dėl ergonomijos apturėjom.

Tiek \"Galerija\" tiek \"straipsniai\" rūšiuoja visus įrašus labai panašiai. Taip yra todėl, kad 85 % staipsnių yra su filmais ir 95 % su nuotraukom. Kaip veikia sistema: sukūrus įrašą jam priskiriamos kategorijos: Straipsniai, Wreck, Cave, Tech, Galerija, Video, Foto. Pagal tas kategorijas galima filtruoti. Sudėtingai aš čia parašiau, bet nedirba šiandien galva, jei ko nesupratot, klauskit.

Trolio siūlymas naikint tą galeriją, nes ji didžiąja dalimi dubliuoja \"straipsnių\" filtrą. Kadangi čia ne mano vieno nuosavybė, o bent pustuzinio, būt gerai kad pasisakytumėte.
Vytis - 2010 11 17, 23:52
Aš žinoma nekoks kompiuterastas ir nežinau ar tai techniškai sudėtinga padaryti, bet manau kad paspaudus Galerija turėtų išlysti Foto ir Video. Paspaudus vieną turėtų matytis tik vieta, data ir nuotraukos, kitą- tik vieta, data ir filmas ir daugiau jokios beletristikos.
11 - 2010 11 17, 23:55
To padaryt paprastuoju būdu su turima platforma - nepavyks. Kitavertus nuotraukos be istorijos kažin ar labai vertingos?
Vytis - 2010 11 18, 00:37
Na tada manau Trolis, kaip kad dažniausiai nutinka, yra teisus super
11 - 2010 11 19, 13:34
Man tai keista: chebra nemato, nenori matyti, nesupranta klausimo ar neturi nuomonės..? Demokratija čia butaforinė, bet kad jau bent kokia yra, būtų smagu, jei pasisakytų.
Vytis - 2010 11 19, 22:52
Demokratija čia paprasta - absoliutinė monarchija super
11 - 2010 11 20, 20:39
Na viskas, suprasta, caraiti Vyti angelas Einu naikint galerijos super
11 - 2010 11 24, 19:25
Galeriją nugriaut nugriovėm, dabar man klausimėlis kilo. Straipsniuose turim 3 kategorijas: tech, wreck ir cave, bet yra tokių nėrimų ir medžiagos iš, kurie geriausiu atveju \"tech\" tik pagal PADI, bei gi dar yra ir tokių, kurie tiesiogiai su nardymu nesusiję, t.y. iš viso apie pvz. įrangą. Gal reikia dar poros kategorijų, pvz. Rec. ir Misc?
varshtaz - 2010 11 25, 08:19
Na, kol straipsnių nėr labai daug, galima susirasti ir šiaip, bet su perspektyva į ateitį, kad būtų mažiau parkių, tie skyreliai nepamaišys super
aidas - 2010 12 27, 14:10
iš kur gauti ta nuomonę jeigu nieko aš čia nesupratau.turbūt pošventinis sindromas bokalas atsiprašauprastai
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 3 išjungtas 3 Ankstesnis 1 2 3

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.