Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita
Tema:
2L speleoparuošimo mokymai (1 Post)
Pradėta:
Data:
2011 09 06, 09:44
2L speleoparuošimo mokymai
Aidas_G - 2011 09 06, 09:44
Sveiki,

Yra planuojami antrojo lygmens speleolgų mokymai. Pagrindinis mokymų tikslas speleolgijos pradmenis įgijusius asmenis paruošti savarankškam darbui urve.

MOKYMŲ IDĖJA

Preliminariai programoje būtų šios pagrindinės dalys: virvė ir mazgai, SRT principai ir pagrindai, įrangos kabinimo elementai, kopimas, gelbėjimo pagrindai, pirmoji pagalba, topografija, inžineriniai darbai.

Detalesnę programą aptarsime susirinkus grupei. Šiuo metu yra užsiregistravę 13 žmonių. Mokymų programa priklausys nuo grupės norų ir gebėjimų. Mokymai vyktų Vilniuje (preliminariai - savaitgaliais), praktikai naudotume bokštą. Taip pat galimi išvažiuojamieji užsiėmimai.

Viena iš idėjų - kitų metų pavasarį organizuoti mokomąją ekspediciją į Krymą (kaip pigiausias variantas). vienas iš variantų - Kaskadnają (-450m) urvas.

Registruotis į mokymus gali speleomokyklą baigę asmenys arba asmenys, kurie nebaigė speleomokyklos, bet speleolgija užsiima bent porą metų.

Rugsėjo 14-15 bus organizuojamas pirmas stažuotojų susirinkimas (laikas bus patikslintas). Pageidaujančius prašau registruotis adresu: stazuotojai@speleo.lt

Aidas.
: Ankstesnis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.