Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita
Tema:
Forumas (6 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2011 08 25, 22:50
Forumas
Aidas_G - 2011 08 25, 22:50
Sveiki - rašiau Tadui, jis pasiūlė aptarti su visais.

Manau - būtų visiems patogiau, jei forumo žinutės būtų surušiuotos - naujausia viršuje... bent aš nerandu, kaip pasidaryti, kad žinutės būtų automatiškai surūšiuojamos nuo naujausios iki seniausios, nors IT background\'as mano visai nemažas super Kitiems įtariu dar sunkiau...

Šiaip gal būtų verta pakurti tokį pat forumą, kokį naudoja speleo.lt? Galėčiau paprašyti Ginto. Tas formo sprendimas turi daug daugiau funkcionalumo nei šitas. Patogiau skaityti informaciją, ją sekti, tvarkyti...

Kol forumas buvo neesminė cavediving.lt dalis, tada atrodė nieko tokio ir jo pilnai pakanka. Dabar forumas esminė informacijos dalis. Visą kitą tapo daugmaž statiška... straipsniai pagrindinėje - namų ervėje paskelbiami tik kartą ar du į mėnesį. Įtariu taip ateityje ir liks. Pagal patirtį - procesas gali tik lėtėti... nes ateina naturalus išsisėmimas arba net žanro krizė...

Tuo tarpu forume informacija kinta labai greitai, jos nespėji sekti. Tačiau šiuo metu ji labai klaidi ir sunkiai sekama/surandama... net jau pradeda atrodyti, kad forumą būtų geriau permesti į Facebooką... Visi šie techniniai trūkumai apriboja puslapio lankomumą. Nors, kitą vertus, technologijos paketimas nėra jau didelis impulsas padidinti lankomumą. speleo.lt forumas praktiškai miręs ir kas nors ten parašo tik kartą į savaitę...

Beja, Facebook grupės temą cavediving.lt pakurti labai paprasta... Auditorija daug didesnė ir galimybių publikuoti info turi daug žmonių. jei norit grupės būna uždaros... savo grupes facebooke turi speleo.lt diverite.com ir kiti...

Technologijų yra - tik kad noras bendrauti nepraeitų super

Tokie pamąstymai...
Re: Forumas
kalnaz - 2011 08 26, 08:04
phpBB forumas (toks kaip speleo.lt) yra turbūt pats pajėgiausias open source forumas pasaulyje su neribotomis galimybėmis. Daiktas tikrai rimtas, tik klausimas ar jis reikalingas... atsekti ~2 žinutes per dieną netokia jau ir problema, bent jau kol kas. Žinučių surūšiavimas nuo naujausios iki seniausios daugiau pripratimo reikalas, pvz aš juo niekada jokiam forume nesinaudoju, o mėgstu naršyti po kiekvieną forumo dalį atskirai (atsidarinėdamas naujus tab\'us) super.

Kas liečia feisbuką, kam dvigubint informaciją jei viską galima rasti vienoj vietoj - t.y. užėjus į cavediving.lt. Kitas klausimas jei reikia reklamos ar naujų userių... tada galima kurt ir linkint naujus straipsnius, etc... ir visi apsiseilioję laikina liuks.

Aš siūlyčiau dar pagyventi, palaukti kol atsiras didesnis poreikis patobulinimams ne tik forume, bet ir pačioj svetainėj ir tada daryti viską iškart, ale atšviežinant viską. Kita vertus, čia Tadui geriau žinot, jis deda straipsnius, atnaujinimus ir žino kas trukdo gyvent kas ne. Beje kokia čia TVS?

Grįžtant prie phpBB, jei hebra nuspręs kad reikia, administruoju tokį nuo 2006 metų ir patirties šiokios tokios turiu. Kas kelia nerimą tai šio forumo perkėlimas į naująjį (kaip sėkmingai veiks Phorum > phpBB bridge\'as) ir integravimas prie svetainės dizaino prasme. Visa kita baikės.

Jei dar kalbėt kas kam užkliūva, tai mane biesina greitis... Nežinau kur čia bėda, bet jausmas kad svetainė guli toliau nei užsienio serveryje super. Bet čia greičiausiai tinka posakis \'Dovanotam arkliui į dantis nežiūrima\' ane?
Trolis - 2011 08 26, 08:51
liuks Aš kažkai sugebu dalį žinučių pražiopsoti ... :( Nors užeinu kasdien ... Kol kas nieko kaip ir keisti nereikia . Ne tikrai žinučių srautas nėra diedelis . Jei jau ieškot beprotiško populiarumo , tai facebookas kaip ir \"MUST HAVE \" bet jei ne , gerai ir be jo ... super
11 - 2011 08 26, 16:09
Aš tai esu kategoriškai prieš tokius dalykus kaip FB. Argumentas tas pats kaip ir Raimio: kam dubliuoti? Taip pat, iš šono žiūrint, tai nors ir nuotolinis neurochirugijos kongresas - atrodys, kad tas personažas sėdi prie kompo ir mala š.... Palikim feisbuką tiems, kas neturi rimtesnių veiklų.

TVS\'as čia - wordpress\'as 3.x.x Jei kolektyvui yra noras turėt kitą forumo variklį, man tikrai negaila, bet aš taip pat ketegoriškai prieš tokį vaizdą, koks yra speleo.lt, dirdiver.lt ir kituose puslapiuose. Forumas turi būti puslapio dalimi, o ne atskiru puslapiu.

Visa kita, manau viso labo įpratimo reikalas.

Troli, tu nebandei forumo rss prenumeruoti? Aš tai nebandžiau, man kažkaip nepraslįsta pro akis, bet gal būtų sprendimas?
Trolis - 2011 08 26, 18:09
Nebandzhiau ...
waiduoklis - 2011 10 31, 20:56
Toks pastebejimas, kad pasikeitus laiko juostai, nepakeistas laikas forume.
: Ankstesnis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.