Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita Tema
Puslapis: 2 išjungtas 2 Ankstesnis 1 2
Tema:
loxbookas (30 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 07 07, 09:05
Re: loxbookas
kalnaz - 2012 01 23, 23:54
Skelbiu tarptautinę savo logbuko paiešką. Po Pranzūcijos akyse nemačiau. Žinau kad tikrai ruošiausi vežtis ir lygtais vežiausi super, bet kur jis dabar... šikna. Apsišiksiu iš pasiutimo pikc jbtvmt pipec. Namus jau pora kartų apverčiau aukštyn kojom...
Trolis - 2012 01 24, 08:39
Ishrausk tashikes ir lagamino visas kishenes .. super Jie ten dazhnai uzhkrenta .. super Pas mane neuzhkliuvo niekur , rausiaus savo daiktu ishkojau liuks
kalnaz - 2012 01 24, 23:42
Pagaliau paranoja baigėsi ku ku. Kompo, forumo ir Vaido pagalba atkūriau trūkstamo tomo statistiką.
Susivedžiau viską į exelį tai dabar galiu vartyt, klasifikuot, rūšiuot pagal nėrimo tipą, gylius, dujas, laiką, vietą, šalį ir t.t. vienu paspaudimu super taip.
Deivis - 2012 09 10, 22:01
Issilaikius pirmuosius kursus pas Vyti, kazkaip minejo jis kad tokie Loxbookai yra, bet ju jisai neturi super kai pasake kad visi naudoja , tai lyg ir norejau tureti, bet pradejes daug nardyti supratau kad 100 metu man jo nereikia, nes ir taip nelabai spedavo isdziuti iranga , kaip vaziuodavome vel nerti, tai jei dar pildyti reiktu, tada jau nebutu kada ir dirbtisuper
kalnaz - 2012 09 10, 22:19
Šiaip tie kas jų neturi, visi padaro po tūkstantį nėrimų per metus super. Ir man taip atrodo kol nepasižiūriu į loksbuką super.
Vytis - 2012 09 10, 22:47
Ponų išmįslas.. super
Deivis - 2012 09 11, 09:01
Panerimu skaiciu matau ant kompo OSTC, man sito kaip ir uztenkasuper
kalnaz - 2012 09 11, 13:49
Tai paskaičiuok kiek tų nėrimų gaunasi forte arba karjerų safariuose, pvz užsiimant treniruotėm ar kokias nors darbais super.
Trolis - 2012 09 11, 14:50
tai jdivelog , jei nusikrauni ir apsirashai nepatingejes logus ... gali net smulkia metine statistika , ir dar visokia ishkrypusia vestis jei tik noro yra ir beje programa nemokama ... visiems.. ir palaiko tiek sunnto tiek kitus kompus ...
[www.jdivelog.org] .. be to kam reik planerio .... su gradient faktoriumi paprastam ar wreck divingui prashau ....
[ostc-planner.net] patiks- sumokesit , nepatiks , naudosites naxaliavu super bent jau kol kas... veikimas nemokamai neribotas , tik pasiulys paremt .... kaskart ieinant .

Edited 1 time(s). Last edit at 2012 09 11, 14:51 by Trolis.
kalnaz - 2013 03 19, 12:40
Vakar bevartydamas savo logbuką konstatavau įdomią statistiką...
28% nėrimų Hanczoj super.

Skaičiaus neminėsiu, nes man iki Lietuvos profesionalų, darančių 200-300 nėrimų per metus, 3000h fotografavimo po vandeniu, 200 kartų lankiusius fortą ir t.t. toli šaukia.
Vienu žodžiu aš dar čainykas ne.
Vytis - 2013 03 19, 13:16
Atsimeni, kai darėm xodovyką, forte praleidom apie 10 valandų, bet tai tik 8 nėrimukai..liuks
Trolis - 2013 08 04, 07:35
Vytis - 2013 08 04, 10:21
Tikrai, kad lox.. visų pirma nupyzdina koordinates, po to sukurpia nevykusį kratinį su jūros arkliukų vestuvėmis ir dar mane tame filme drįsta rodyti - 11:20 Tegu tik išlenda Tetin.. bus kaip tam piešinuke kur lokys nieko nedaro.. liuks
shrek - 2013 08 05, 06:55
Trolis Rašė:
-------------------------------------------------------
> [www.youtube.com]

Algi, tavo filmukai daug įdomesni - šito net nesugebėjau pabaigti žiūreti, jaučiu, reikia jums vėl ten grįžti ir sukurti naują gerą filmuką. liuks
Trolis - 2013 08 05, 09:47
Nu reikia , oro ir takso ... super Kamera didysis poetas jau paruošė superKol kas Nr1 prioritetu saraše , ko gero žiūrimiausias wreckas šiame sezone !!!! Tikrai labai ir labai įspūdingas..
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 2 išjungtas 2 Ankstesnis 1 2

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.