Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita
Puslapis: 1 išjungtas 2 1 2 Kitas
Tema:
loxbookas (30 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 07 07, 09:05
loxbookas
11 - 2010 07 07, 09:05
Niekam nepaslaptis, kad vesti logbuką taip pat nerimta, kaip ir kaukė ant kaktos ar besimakaluojantis snorkelis. Visgi ašai tokį turiu. Ar dar kas nors registruojate savo nėrimus?

Maniškis atlieką dvi labai svarbias funkcijas: principe nepamainomas jis yra todėl, kad jame rašau tokius dalykus, kaip kada kokiek prožai buvo krauti, kur buvo nardyta ir kur kokios profilaktijos buvo darytos su įranga. Taip pat ir visi negeri dalykai: kad infliatorius zaškalyvajet, liogačnikas šala, ar iš kurio sudūrimo burbulai po vandniu ein. Tuo būdu besiruošiant nėrimui man nereikia galvoti, prožai pakrauti ar ne ir ar viskas veikia.

Kita nepamainoma priežastis, tai jau sparnuota tapusios frazės buvimas ar nebuvimas. Aš ten turiu įrangos sąrašą, kurį prieš kiekvieną nėrimą perbėgu akimis. Itogo iš mano lūpų "uoj b#$@....." nebūna. >liuks<
Re: loxbookas
Donatas - 2010 07 21, 20:29
Aš kaip logbuka naudoju savo šliūbinio Aladin One logus. Susikeliu viską į kompą ir matau
security - 2010 08 04, 22:10
as ir turiu, kazkada pildziau su mintim stoti i naru mokykla, bet dabar tik permetu akimis ir palyginu nerimus darytus anksciau ir dabar B)-
11 - 2010 08 05, 12:53
Aha, pavartyt labai kartais net į naudą. Ypač kai kvepia nert tokia įranga, kurios jau senokai nenaudojai. Vat ir nežinočiau ar reikia man papildomo svorio neriant šlapiu kostiumu ir megasparke ar ne. Pasižiūrėsiu kaip nardžiau iš pradžių ir žinosiu super
Trolis - 2010 08 06, 17:08
Ash kazhkaip rashiau iki kokio 200 nerimo .. paskui taip jau viską pradedi prisimint mintinai ir intuityviai , skaitomi jie buvo vis rechiau ir rechiau , kol dulkėm apsitrukė .. pasidarė įdomu , susiradau , dulkes nupūčiau ir vėl padėjau į lentyną .. super Bo durnai galvai ir logbukas nepadeda liuks
Vytis - 2010 10 01, 15:11
Peržiūrejau šiandien mūsų filmukus ir turiu pastebėti, kad lokbookas mums nereikalingas, viskas įdomesnio matosi pagal Tado filmų chronologiją super, o nereikšmingi nėrimai ir taip niekam neįdomūs.
aidas - 2010 11 01, 15:28
aš taip pat bandžiau vest lox-buką .(apie100 nėrimų )! Dabar bandau "išvest formulę",Kada dingsta noras jį rašyti ir atsiranda profesionalumas.o gal pasipūtimas? Galim padiskutuoti!
11 - 2010 11 01, 18:16
Tai padiskutuojam liuks Aš vis dar vedu saviškį (dabar 152 sunumeruoti cirkai). Tiesa, variatas jau kiek išsigimęs: niekam jo nerodau ir instruktorių parašų nerenku. Šiuo metu naudoju SAC'o stebėsenai (turiu pastebėt, labai efektyvu: atsiverti, pvz nėrimą nr. 114 į IV Fortą, randi ten SAC'ą 31 pipec, tada atsiverti nėrimą Nr. 149 į Molnar Janos ir randi ten 12,6 kiec jebytute kaip savimeilę glosto drovus). Dar kaip įrangos žurnalą: visada žinau kada prožus kroviau, kur, kada ir kodėl ties užpakaliu teletabis suplėšytas ar kodėl sauso užtrauktukas vėl stringa taip
Vytis - 2010 11 01, 19:41
Aš niekada jo nevedžiau ir nelabai to gailiuosi..ir nelabai matau prasmės, kai virš 20 metų jo nevedu dabar pradėti būtu nei šis nei tas..be to, kam jis man reikalingas, tai kas naudinga aš ir taip atsimenu, o ir kam nors ką nors įrodinėti man jau seniai nebereikia..super
aidas - 2010 11 02, 10:36
ranka prie sirdies pridėjus,tai kartais pasidaro gaila kad nustojau.Bet vėl pradėt ...
11 - 2010 11 02, 13:30
Didelio čia daikto, jei nori, galiu duot savo šabloną. Ten kaip beždionėlei (sau dariau liuks) reikia tik varneles sudėt kur priklauso ir ranka įrašyt, išnėriau pilnom kelnėm ar ne. Tik atsispausdint gausi pats.
Petrovich - 2010 11 02, 13:45
Pasižiūrėjus į Tado šabloną, norisi pradėt vest loxbooką net niekada jo nevedus super

O iš kokių žodžių sudarytas "loxbook" žodis?? Ir kaip jis lietuviškai vadinasi? Anglų kalbos mano žinios prastos, užtat rusiškai gerai moku liuks
Kad book yra knyga, tai žinau... Vat tik pirmas žodis man ryškiai rusiškas liuks
mazas - 2010 11 02, 15:54
siaip tas daiktas Diver Log Book vadinasiknyga o lietuviskai,tai turbut "naro zurnalas" issiverstusuper
aidas - 2010 11 02, 17:19
nuo tu paveikslėliu net seilė nutyso.beveik apsigalvojauĄ

Paveikslėliai patiko.ačiū.Turi talenta įdomiai pateikt nuobodžius dalykus
11 - 2010 11 03, 18:48
Na, jei sugalvosit, žinot kur kreiptis, atsiųsiu tada neapmozotą. Ant vieno A4 lapo telpa 4 logai.
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 1 išjungtas 2 1 2 Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.