Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita
Tema:
VC 2011 (1 Post)
Pradėta:
Data:
2011 04 18, 12:26
VC 2011
11 - 2011 04 18, 12:26
Ieškau dar vieno komandos nario Vilnius challenge. Pernai su Mantu dalyvavom, šiemet kartu sudalyvaut nesigauna.
Veiksmas Birželio 4 dieną, reikės prasibėgti, dviračiu pavažiuoti, pasiorentuoti, baidare prasiplaukti. Gal dar kokia nauja zabova. Plaukimas, traversas, požemiai ir lipimas į sieną pernai buvo ne tai, kad skysti, bet visiškai simboliniai, tai juos galima eliminuoti kaip rungtis sportine prasme. Dar čia yra kiek išsamiau.
Šiaip nesu super duper atletas, bet šiek tiek ištvermės reikės (principe jei nardymo įrangą sugebate susinešti pirmyn atgal savarankiškai ir be perekūrų, tai kaip ir tinkate). Realiai skamba baisiau nei iš tikro yra. Bent jau taip buvo pernai. Žodžiu komandos nario fizinė ir psichologinė parengtis turėtų būt panaši į mano (ištežėlis šizofrenikas bokalasgirtasjbtvmtrelaxku ku, jei trumpiau liuks).

Jokių kitokių nuostatų neturiu komandos nario lyčiai, amžiui ar kitiems preferansams neturiu. Svarbu, kad lygis būtų panašus, t.y. netektų kažkuriam šalti, o kažkuriam visai kvapaą pametus vilktis. Žodžiu kaip tam anekdote:

- Sex?
- Three to five times a week.
- No, no… I mean male or female?
- Male, female, sometimes camel.
- Holy cow!
- Yes, cow, sheep, animals in general.
- But isn’t that hostile?
- Horse style, doggy style, any style!
- Oh dear!
- No, no! Deer run too fast.


Turintiems galimybę suveikt man dviratį iš kur nors teiksiu primenybę drovus

Galvoti reikia greitai, ibo šiemet VC yra vienas iš tarptautinių etapų, o dalyvių skaičių jie ribos. Kaina 110 Lt komandai. Marškinėliai, skarelės, triusikai su kapišonu ir kiti akseksuarai su varžybų atributika pagal asmeninius pageidavimus ir finansines galimybe (Pernykštis maikonas puspadorės kokybės, dar nesunešiojau).Edited 1 time(s). Last edit at 2011 04 18, 12:44 by 11.
: Ankstesnis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.