Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita
Puslapis: 1 išjungtas 2 1 2 Kitas
Tema:
Sanctum (23 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2011 02 18, 20:15
Sanctum
11 - 2011 02 18, 20:15
Chebrike, gal parodom kokie organizuoti esam ir varom visi kartu pažiūrėti sanctumą? Info iš braliukų urvinių čia: [forum.speleo.lt]
Šalmą, kas neturi, tai nors ir Waffen SS, kadangi nenurodyta kokio reikia (tik erelį užklijuokit ibiš dar kokių 500 pinigų baudą užsidirbsit jbtvmt), šviesų pas narus irgi turėtų būt.

Sąrašas:
1. Tadas

Prašau sąrašą pildyt. Terminas - iki antradienio, kad paimtų mum į tą pačią grupę. Tuo dar pabandysiu pasidėrėti dėl alternatyvos šalmui, gal su lastais irgi praleistų kaip už gerą? drovus
Re: Sanctum
Trolis - 2011 02 18, 21:11
super labai prieštaringi vertinimai , narai , kurie matė , sakė absoliuti nesamonė .. išgyvena tas , kuris pažeidė visas taisykles .. super Bet jei ką skanaus ... super
11 - 2011 02 18, 23:52
Visiškai neprieštaringi. kiec Speleologai, kurie matė, taip pat vienareikšmiškai teigė, kad briedas super Vienok tai ne kliūtis šiek tiek pasisocializuoti ir pasimėgauti technine filmo puse (idėjomis filmavimui, apšvietimui ir kt.)
Vytis - 2011 02 19, 01:48
Pries filmo premjera Gudaitis organizuoja paskaita ir trumpa filma apie Lietuvos caverius, paciame kinoteatre, butu smagu sudalyvauti nors del solidarumo.
Man gaila neiseis, tuo metu kaip tik populiarinsiu mus tarp Vengrijos cavediveriu..super
Donatas - 2011 02 20, 13:12
Prisijungčiau, ta mintis man jau senai kirbėjo galvije, bet jei nosis leis prisidėsiu prie Vyčio ir prie populiarinimo. O jei ne tai būtinai sudalyvausiu \"SANCTUM\". Mačiau piratinę versiją (tik šėšėliai laksto, nors suprasti buvo galima), briedo ten nemažai, taip sakant skirta plačiosioms auditorijoms. Būtų labai įdomu pamatyti kokybišką versijq ir po to aptarti
11 - 2011 02 21, 09:55
Tai kaip supratau, sąrašas dabar toks:
Agnė
Aušvyda
Mantas
Donatas
Tadas + 1

?
Donatas - 2011 02 22, 18:02
Tadai,
Manau gali būti ir daugiau. Siūlau tokį variantą: kas važiuoja kovo 5d. į Budapeštą, pakeliui galime užsukti į šį renginį ir sudalyvauti. Būtų smagu ir ilgai netruktų. Tik įdomu kada viskas prasideda
11 - 2011 02 22, 19:13
Idėja, Donatai, graži, bet kažin ar realiai įgyvendinama. Bijau, kad nebeturim laiko pešiot ramunelę ir žaist nori-nenori, gali-negali, atvažiuos-neatvažiuos. Šiai minutei narams užprašyti 6 bilietai (sąrašas aukščiau), jei kas paskutinę minutę nubus ir persigalvos, dar ryt iš ryto galima pasikoreguoti. Kas nubus vėliau, tuo rūpinsis savarankiškai.
Donatas - 2011 02 22, 20:32
Supratau, Tadai. Tai ko gero manęs galima tada ir neskaičiuoti, nes labiau orientuosiuos į Vengriją. Bet jei ką tai su šaika bandysime tvarkytis \"po chodu dela\", gal papuls
11 - 2011 02 22, 21:04
Tai Donatai, tu tuo daiktu per stalą, kaip Vytis sako, ir tavęs visi klausys. Realiai, tai turit visus šansus pažiūrėt filmą ir važiuot, bet čia jau ne man spręst, mat nežinau jūsų dienotvarkės. betkuriuo atveju laiko yra šiek tiek daugiau, cituoju Skirmantę: Rezevuoju Jum 6 bilietus, jei atsiranda dar žmoniu (iki treciadienio vakaro) vėl rašykite. Tik jau į naktį netempkit.
Donatas - 2011 02 23, 11:10
Aš ir Vytis važiusime žiūrėti filmo 100%
aidas - 2011 02 23, 16:28
100%prisiplaksiu prie Donato ir Vycio
Viktoras - 2011 02 25, 16:36
kada cia ir kur bus?
Vytis - 2011 02 26, 12:01
Kovo 5 d. 15val. Vilniuje ziuresim Sanctum filma, nors man asmeniskai idomiau, musu caveriu programa pries filma super
11 - 2011 02 27, 09:19
Man, tiesą pasakius irgi. 1. Filmukas apie LT speleo pasiekimus, 2. pasitūsinimas su speleo chebrike, 3. lyg ir dar kažkokį 3D filmą rodys? liuks
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 1 išjungtas 2 1 2 Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.