Perku, parduodu, šiandien lyja, niekas manęs nemyli ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Kita Tema
Puslapis: 2 išjungtas 2 Ankstesnis 1 2
Tema:
Įdomu, kas ir kaip drasko "teletabius" Hancza ežere;) (22 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 22, 18:10
Re: Įdomu, kas ir kaip drasko "teletabius" Hancza ežere;)
Vytis - 2010 10 04, 23:02
Taip išeina, kad ketvirtadienį vėl linksminsim Tauragno Baubą..ech smagumėlis..liuks
Kiek žinau paskutinio nėrimo metu jis turėjo naują žaisliuką..atsiliko nabagas nuo chebros..įdomu ar gerai užtraukė..galėtų prisiregistruoti ir pasidalinti..patirtimi..liuks
11 - 2010 10 07, 10:40
Turiu nuojautą, kad Taurgno baubui šviečiasi sotus ketvirtadienis liuks
aidas - 2010 11 01, 18:30
geriau sparnas su triusiku guma, nei triusikai vietoj sparno
aidas - 2010 11 01, 18:39
geriau jau sparnas su triusiku gumytem, nei triusikai vietoj sparno liuks
Vytis - 2010 11 01, 19:44
Na tai jau taip super
Re: Įdomu, kas ir kaip drasko \\\\\\\"teletabius\\\\\\\" Hancza ežere;)
kalnaz - 2010 11 17, 01:17
Sveiki. Smagi tema su smagiais vardais super. Trumpai apie mano įsimintiniausią...
Plaukiam prieš mėnesį Hanczoj 5iese liežuvio link. Aš ketvirtas... Dėl prasto matomumo palei krantą, planas keitėsi ir ėjom iškart giliau. Ir štai kur buvęs kur nebuvęs, dėl nepaaiškinamų priežasčių ~24 metruose gylio pasitiko mane baubas. Širdis pradėjo plakt nesveiku ritmu, kuo labiau stengiuosi vyt baubą lauk - tuo labiau girdžiu plakančią širdį, kol galų gale nieko daugiau nebegirdžiu tik nerealų permušimą. Mintys sukasi nelinksmos - noriu į paviršių ir kuo skubiau! Pasignalizuoju budžiui kažką iš operos varyk su jais, o aš valinu iš čia ir slenku kranto link. Parkilau iki ~20metrų, sumerkiau akis į dugną kokiai pusei minutės... nusiraminau... pasirodo iš paskos atplaukė ir ištikimas budis nesuprasdamas kame bitės. Na kad jau taip, parodžiau baubui vidurinį pirštą, pasivijom likusius ir nėrimą pratęsėm iki 33m...
Re: Įdomu, kas ir kaip drasko teletabiu Hancza ežere;)
11 - 2010 11 17, 08:17
Pagarba Kalnai. gerai Pripažint, kad ne viskas buvo rožėm klota - pirmas žingsinis į aukštesnį lygį super Kažkaip žiūriu forume pusės žmonių jau nebepažystu. Reiktų kokį susipažinimo žiburėlį padaryt? liuks
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 2 išjungtas 2 Ankstesnis 1 2

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.