Sidemount, skuteriai, dekompresija, sveikata ir visa kita.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Įranga, tech. dalykai ir sveikata
Puslapis: 1 išjungtas 3 1 2 3 Kitas
Tema:
Skuteriai (36 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 09 08, 23:56
Skuteriai
Vytis - 2010 09 08, 23:56
Šiandien Galvėje bandžiau savo nauja žaislą..nors įsigijau jį senokai, bet prieš Voronjos projektą kelnės buvo perdaug pilnos, kad tokie žaidimai rupėtų super Turiu pastebėti, kad jis šiek tiek pranoko lūkesčius, trys greičiai ir keičiamas sparnuotės atakos kampas, padaro savo..ir greitis ir traukimo jėga ir netrumpas veikimo laikas ir operacinis gylis tikrai ispūdingi palyginus su jo gabaritais ir svoriu.
Šiaip jau turiu pastebėti, kad toks komercinis marazmas, kaip kursai, kad išmoktum naudotis šia transporto priemone, visiškai beprasmiai..jau po 15 minučių plaukiojimo, gali išdirbinėti visus įmanomus aukštojo pilotažo triukus..sakyčiau, gal čia tik man, pripratusiam operuoti žymiai sudetingesnius povandeninius aparatus taip atrodo..tačiau ir Tadas ir Piotras, vos paėmę, lakstė su juo, kaip su dviračiu super
Manau reiktų chebrai įsigyti daugiau tokių žaislų, jie gerokai praplėstų musų galimybių ribas. Turiu žinoma dar vieną, tik jis savo išskirtinį manevringumą po vandeniu aptemdo svoriu ir transportavimo kėblumais sausumoje super o ir nardymui požemiuose nelabai tinkamas.
Jei kas norite pažaisti-prašom, gal pažaidę sugalvosite įsigyti kokį panašų žaisliuką..super
Re: Skuteriai
11 - 2010 09 09, 07:26
Žaislas labai smagus. girtas Vat tik dantis palikt vėžiam labai lengva prie prastesnio matomumo.
Jei kas sugalvosit pirkt, tai šitiems [www.bonex-systeme.de] manau gautume draugiškas kainas.
Trolis - 2010 09 09, 10:05
Smulkiau please , man reikia draugishkos kainos .. ir greitai super Ibo pasirinkimas ish SUEX , X scooter ir dar beleko panashaus ... Bonex charakteristikos labai grazhiai atrodo popieriuje ... super Gal natūraliai ir gi bus geras. .. super
11 - 2010 09 09, 10:21
Natūroj turbūt spalio pradžioj bus galima kokioj Hanczoj prasinešt ir pasižaisti. Kontaktus, su kuo apie tai kalbėti, tuoj atsiųsiu privačiai super
Vytis - 2010 09 09, 14:32
Taip simpatiškai atrodo..nespejau sužiurėti gamintojo..jei vokiškas tai neabejočiau popierinėmis charakteristikomis..jei itališkas, tai jau reiktų natūroj pabandyti..super
Vytis - 2010 10 31, 20:58
Šiandien Hanczoje žaidėm iš kart su trim skuteriais, mano X-scooter ir dviem Bonex, didesniu ir mažesniu super
Bonex labai nuostabūs daikčiukai ir duomenys jų įspūdingi ir navarotų daugiau nei pakanka ir pagaminti labai kokybiškai ir cave'ui labai tinkami, na vis tik vokiškas gaminys ir viskas tuo pasakyta..bet jie turi vieną žiauriai neištaisomą trūkumą..bedieviškai kainuoja..super
Vytis - 2011 06 27, 15:47
Baigiu pribręsti skuterio Ni-Mh akumų keitimui į ličio akumus.
Čia kaip su tuo prūžu, kol veikė valandą, tai kažkaip pataupydamas išsiversdavau ir atrodydavo visai nieko..
Dabar, kai šviečia 5 val. pilnu galingumu, supratau, koks tada tai buvo marazmas..super
Pagalvojus apie rimtesnes išvykas į jūrą graudu darosi pagalvojus apie 1 h darbo laiką, čia vieną nėrimą vargiai paveža ir sukelia psichologinį diskomfortą..liuks
Jei Algi sugalvosi imti tą modelį, tai gali nesismulkindamas prašyti iškart su ličio akumais, bo atskirai jie kainuoja 1100 europietiškųjų..super
Trolis - 2011 06 27, 19:58
Na svaičioju aš čia visokiais variantais , kol kas ko širdis geidžia- protas neleidžia super Dėl to ir pauzė , šū.... galima prisipirkt , bet jų ir taip du kart daugiau nei reikia gyvenime super

Edited 1 time(s). Last edit at 2011 06 27, 20:01 by Trolis.
kalnaz - 2011 10 21, 21:02
Jei Bonex kilę nuo žodžio Boner - daiktas tikrai rimtas liuks.
Trolis - 2011 12 26, 18:11
[tahoebenchmark.com]

Pasirodė naujausia apžvalga super Ne visi išdryso dalyvauti super
Aidas_G - 2011 12 27, 16:23
O kurį Tu iš jų rinktumeisi, Troli? Man pasirodė, kad Genesis geriausias...
Trolis - 2011 12 27, 17:30
Tai tik mano galva Genesis neturi jokio palaikymo pas mus super Kol kas sunkiai ta nuomone labai formuojasi ... Reikia kazhkaip protingai ishsirinkti , nusipirkti tai ko reikia su nedidele atsarga , ale ne uzh 10k usd super
Pas mus kol kas tokie nardymai, kad jokiu superscooteriu nereikia kol kas , ale valanda veikimo tikrai yra mazhai... bent dvi ..
Ko gero shirdis linksta i Bonex , labai gaila, kad testuose nedalyvavo... Reference modelis su veikimo laiko 240 min ir 20 kg svorio .... turi vdu minusus , ko gero mazhesni nei lyderiu greiti ir bedievishka kaina ...

Edited 1 time(s). Last edit at 2011 12 27, 17:32 by Trolis.
Vytis - 2011 12 27, 17:54
Manau, jei užmerksi akis į kainą, Bonex būtų geriausias variantas..super
Aš,tuoj irgi inkšdamas užmerksiu akis į kainą ir savo Sierai sudėsiu ličio akumus.. greičio ir galingumo ten pakankamai, tik veikimo laiko noriu kokių 5 valandų..super
kalnaz - 2011 12 28, 22:59
Algi... nenori? super
[www.ebay.co.uk]
Trolis - 2011 12 29, 00:07
Tai , kad ne ... jau pasieke tokia kaina , kad restauruota galiu uzh tiek paimt ir parsisiust ... ir dar kiek ten Vyti reik batarkėms dadėt ? super papildomai ? super

Edited 1 time(s). Last edit at 2011 12 29, 00:07 by Trolis.
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 1 išjungtas 3 1 2 3 Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.