Jūra, ežerai, upės, fortai, urvai, pelkės ir šiaip kanalizacija.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Nardymas Tema
Puslapis: 9 išjungtas 57 Ankstesnis First 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Paskutinis Kitas
Tema:
Mes nardėme (854 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 09, 15:00
Re: Mes nardėme
11 - 2010 10 06, 07:22
Na na, tik nereikia čia užriesti nosies (labai sprandą skauda ir šalmas į manifoldą kliūna liuks). Vienas toj kompanijoj yra labai įnoringas, tai jam dumblo nekelk, tai prožektoriais nemargalink, tai šiaip į kadrą nelysk. jbtvmt
Vytis - 2010 10 06, 09:04
Užtat nardyti reik su sidemountu tada vieks ten nekliūna ir šokti nemaišo..super
Petrovich - 2010 10 07, 19:08
Tai gi, Tauragno dugnas pamatytas! Didelis dekui Vyčiui, už svajonės įgyvendinimą super
Beje, manau, neužilgo sugalvosiu kitą svajonę liuks
Visus įspūdžius aprašysiu vėliau super

P.S. 60.1 metrai kiec
11 - 2010 10 07, 21:15
pikc Och tu po perkūnais, 10 centimetrų giliau už mane! nieeekas manęs nemylinieeekas manęs nemylinieeekas manęs nemyliprastailiuks

Šaunuolis Piotrai, sveikinu gerai
Vytis - 2010 10 07, 22:09
Na nelabai ten buvo į ką žiūrėti..matomumas koks metras..super
Seniai jau nenaudojau tx 21/0 tokiuose nėrimukuose, tai vežė su vėjeliu, buvau jau pamiršęs koks tai smagumėlis..kad pratęsti malonumą dar pasėdėjom ten porą minučių..super
Ale pataikėm į pačią duobę, retai taip pasiseka.
Petrovich - 2010 10 11, 21:32
Baltuosiuose Lakajuose viskas savo vietoje super Iki 10 metrų matomumo jokio, žemiau apie kokius 3 metrus. Nors man atrodo, kad azotinė narkozė manęs neįma, kanjonai kiekvieną kartą atrodo vis kitaip super Ir didėjantis deco laikas vis neleidžia geriau apžiūrėti jų pabaiga (..o gal kažko pradžia..super )
11 - 2010 10 16, 18:08
Linkėjimai iš Galvės dugno super

Buvo super geras nėrimas girtas dugne atsiturškiau 10 min, kas nevažiavot, tas galit nusigriaužti nagus liežuvis rankų irgi špyga
11 - 2010 10 18, 09:43
Visi, matau baisiai užsimėmę ir per daug išdidūs, kad pasidalint nardymais... Vakar 10 narų turškėsi Lukos (Bernanrdinų ežere). Kiekvienas su savo tikslais ir užduotimis, apie kuriuos būtų galima nepasididžiavus papasakoti nu nežinau
Aš nėriau su tikslu pabūti budžiu ir paieškoti pamesto svorio.
agne - 2010 10 19, 18:25
O buvo laabai smagus sekmadienis super grazus saulėtas oras. narams, su šlapiais kostiumais, vanduo nepasirodė per šaltas ;) ant kranto likusieji grožėjosi rudeniška gamta ir šildėsi imbierine arbata. Ežeras negilus, bet "arbatinukų" mokymui tinkamas. Grožėjomės žolytėm ir draugavos su vėžiais.
Petrovich - 2010 10 21, 10:21
Vakar naktinis nėrimas Trakuose. Raportuoju: matomumas 3 metrai, gylis 15, temperatūra 9 laipsniai pagal celsijų. Kažko labai idomaus, kad galėčiau pasireikšti, nepastebėta. nu nežinau
Petrovich - 2010 10 25, 13:56
Vakar cave-dive`as po abiem Trakų tiltais link pilies liuks
Didžiausias gylis 6.9 m; temperatura net 8, o šiukšlių galima būtų prikrauti vagonų sąstatą nu nežinau
Galima taip pat rasti telefonų, akinių, fotoaparatą, kuriam įtariu metų 40..
Vytis - 2010 10 31, 21:59
Šiandien Hancza, kaip sako negerai užsiimti visokiais niekais, tokiais kaip nardymas, mirusiųjų dieną..
Prikrėtėm visokių cirkų..Aidas nuskrido su skuteriu link uolų ir iš to užsidegimo jam nusprogo atsarginis liogočnikas..kol susitvarkė prarado pusę oro ir nėrimas gavosi kaip in šikną..Tadas paėmė patestuoti mano naują kamerą, nusileido į 50m. ir pastebėjo, kad jos jau nebėra..iš to strioko, kad gaus per ausį, šovė viršun praleisdamas porą deepstopų, gerai, kad dar dėl deco susilaikė..išnėręs sugalvojo tokį briedą, kad ji plaukia ir paėmęs iš dar nesuspėjusio susivokti Aido skuterį, puolė raižyti Hanczos paviršių, beviltiškai tikėdamasis ją surasti,kol pilnai jį nusodino..kaip sako viltis durnių motina..tuo metu aš, kaip dar vienas proto bokštas nulėkiau pas dziadą pasiskolinau valtį ir nuplaukęs pusę kilometro, pajutau sąmonės prašviesėjimą, prisimindamas, kad ji vis tik skęsta..tada Tadas panėrė ir per pusę minutės ją rado..iš to džiaugsmo nusprendė panardyti prie uolų ir grįžęs po valandos rado pribuvusį Jareką su dviem Bonex skuteriais, bet žaisti su jais noru jau nespindėjo..tad paglostėme juos, kaip kokius paršus ir pajautėm begalinį pasitenkinimą..vienu žodžiu gavosi šūdas, bet su levandų kvapeliu..super
11 - 2010 10 31, 22:45
relax Nereikia čia pikc Už tai morkytė gavosi tokia, kad net su baro kamera neišlauši:

Oj bus proga trinti gauruotus delniukus ir saldžiai apseilėti pagalves įvairiems cirkų, žemės ūkio ir kitų sričių specams, bet tai ką dabar super Pakilimas buvo greituoju būdu, bet kompo nevirkdant. Vat ant šito kanto tai gal ir gerai, kad Hancza toli, nesigaun dažnai tokių šposų krėst. Kitavertus, krečiam kitokius šposus tada drovus
Vytis - 2010 10 31, 23:48
Chi chi..super..kam toli, o kam ir ne taip..gerai, kad tokie šposai ne taip jau dažnai krečiasi..super
Tiesa pasakius, tokie šposai tik cvetočki, palyginti su tais kokių man teko čia matyti..buvo žymiai graudesnių, gerai dar, kad ne gedulingų..Hanczos baubas nuožmus ir negailestingas..ir labai mėgsta "kietus" narūnus..ne vienas saugaus, teisingo ar techninio nardymo korifėjus prarado nekaltybę šiame ežere..super..Manau, oi kaip jie norėtų, kad mane ištiktų dalinė amnezija..na bet nieko juk visiems pasitaiko..super
11 - 2010 11 01, 09:11
Visi mes skaistybę vienur ar kitur praradę liuks Skirtumas tik tas, kad dalis nesigėdija pripažinti akivaizdžių dalykų, kiti nihilistiškai užsiciklinę, kad nieko panašaus nebuvo ir mielai pakeičia tamą, kai šneka apie tai pasisuka. Skaistūs tik tie, kas po internetą nardo.
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 9 išjungtas 57 Ankstesnis First 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Paskutinis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.