Jūra, ežerai, upės, fortai, urvai, pelkės ir šiaip kanalizacija.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Nardymas Tema
Puslapis: 8 išjungtas 57 Ankstesnis First 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Paskutinis Kitas
Tema:
Mes nardėme (854 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 09, 15:00
Re: Mes nardėme
Vytis - 2010 09 27, 08:03
Ten liko kameroje šis tas, bet čia nemesiu, nagi visiems bus aišku kieno darbas..liuks
Modestas - 2010 09 27, 08:48
jei tik kas iš nuotraukų gausis bus dar aiškiau super, kiek pamenu fotografavau iš toliau ir proceso eigoje ... Vakare pažiūrėsiu ar kas ten pavyko.
Filmuką irgi įdomu būtų pamatyt, bet ji gal jau kada užvažiavęs pažiūrėsiu ...
Petrovich - 2010 09 27, 21:02
Šiandien netikėtai pavyko panert du kartus Hanczoje.
Mačiau Vyčio "zbitka" liuks gerai Vyti, tai vietinis ekzempliorius, ar iš kažkur atgabentas?
Beje, lenkai, turbūt norėdami perspjaut tave, šiandien skandino seną šieno vartymo mašiną pipec
Radau dar skrynią. Tikėjaus bus pilna auksinių monetų. Priplaukęs arčiau, ir perskaitęs ant dėžės "podvodnik", maniau bent jau kokį AVMą ištrauksiu. Dėje... super
Modestas - 2010 09 27, 21:15
Nekas čia matosi... gyvai geriau atrodo. super

Modestas - 2010 09 27, 21:16
A kodėl vaizdelis neįkrito?

[www.ipix.lt]

Edited 1 time(s). Last edit at 2010 09 27, 21:19 by Modestas.
11 - 2010 09 27, 21:29
Modestai, kad vaizelis matytūsi nukopijuok tą trečią nuorodą (BBCode nuoroda) ir patalpink čia, tada matysis.
Modestas - 2010 09 27, 21:41
bandom ...

Vytis - 2010 10 01, 00:01
Šiandien Asveja. Man labai norėjosi vėl išbandyti naujus pakeitimus sparkėje, todėl lengvai pasiplaukiojau šalia tų gausiai aprašytųjų sienelių, na pažiūrėti galima, kokius du kartus super, visai įdomios, nors iš Kauno važiuoti labiau apsimoka į Hancza super Vėliau, dar praplaukiau per visą jų ilgį, pirmyn ir atgal, su skuteriu, kai Tadas grįžo iš savo odisėjos, apie kurią manau pats papasakos super
11 - 2010 10 01, 07:36
Buvo odisėja, pernėriau aš Asveją... Kaip sekės papasakosiu toj temoj kur baubo sudrąskytus teletabius apatarinėjame. Buvo vienas iš tų niūrių ir labai nesmagių, bet labai naudingų nėrimų.
Petrovich - 2010 10 01, 10:16
O aš vakar aplankiau Ignalinos Ilgį. Nors pažįstu dažniausiai lankomas vietas neblogai, vakar jaučiaus tartum buvau ten pirmą kartą. Medžiai, kurių lyg ir nebuvo anksčiau tose vietose, vis gazdino savo šešeliais, šaltiniai, kažkokie kitokie, ir sienelė.. Tikrai atrodė kitaip. Visa apaugusi trapiais juodais dumbliais. Toks įspudis, kad prie jos nieks nebuvo šimtą metų. Tie "nauji" sienelės vaizdiai užviliojo iki 20 metrų gylio.
Kažkaip šį kartą ežeras pasirodė labai paslaptingas. Iš kažkur atsiradusį baimė ir jausmas, kad kažkas yra šalia padarė labai neeilinį nerimą.
Matomumas tiesa prastas, apie du metrus kažkur
Vytis - 2010 10 01, 11:50
Tai juk Baubas šalia plaukė super
Vytis - 2010 10 02, 00:11
Šiandien Hanczoje Donatas su Eduardu greit sušaudė į 60 m., prasinardymas prieš rimtesnį rytdienos nėrimą.
Aš paskraidžiau aplink "liežuvį", kai nusibodo, nulėkiau pasiturkti prie antrosios aikštelės uolų, vidutiniame 30m gylyje. Skaidrumas galėtų būti ir geresnis, na gal naktį man tik taip pasirodė.
Vytis - 2010 10 02, 22:27
Šiandien vėl Hancza, šį kartą kita pusė. Nusprendžiau praplaukti palei visas uolas 30 m. gylyje kokius 300 m., tai ir įgyvendinau, bet ir vienoj ir kitoj pusėj uolos greitai baigiasi ir toliau visiškai neįspūdingas nuogas šlaitas, vandens matomumas tikra šikna.
Donatas su Ecka įgyvendino savo planą nusileisti į 80 m. be jokių incidentų.
Valties akumuliatorius nusėdo vos nuplaukus į kitą pusę, tad teko man vėl lipti į vandenį ir prisirišus valtį skuteriu nutempti atgal kokius 2 km., vaizdelis buvo toks, kad lenkai turbūt mirė iš joko super

Edited 1 time(s). Last edit at 2010 10 02, 22:33 by Vytis.
11 - 2010 10 03, 20:12
Nėrėm šiandien Asvejoj, ties giliausia vieta suvaikščiojau dugnu iš vieno kranto į kitą ir atgal. Į priekį užšalo reguliatorius ir infliatorius. Priešingai nei daugumai, užšalo tik dėl mano nemokšiško naudojimo, nes neriant atgal niekas neužšalo.
Vytis - 2010 10 05, 23:50
Šiandien fortas, labai smagus nėrimukas gavosi. Skaidru kaip niekad ir kompanija neįpareigojanti..super
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 8 išjungtas 57 Ankstesnis First 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Paskutinis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.