Jūra, ežerai, upės, fortai, urvai, pelkės ir šiaip kanalizacija.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Nardymas Tema
Puslapis: 7 išjungtas 57 Ankstesnis First 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Paskutinis Kitas
Tema:
Mes nardėme (854 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 09, 15:00
Re: Mes nardėme
Vytis - 2010 09 15, 22:58
Šiandien vėl fortas,nagi reikia pradėti nardyti su sparke, kiek galima su tuo sidemount'u. Kadangi visos sparkės su likučiais, tai priimtiniausia pasirodė 2X12X50bar Tx27/6, dugno laikas koks 30min dujų likutis 30bar, nagi liko 2/3 viskas pagal labai konservatyvias taisykles super
11 - 2010 09 16, 07:53
Seniai taip gerai nenėriau VIII forte. Gal net iš viso man taip gerai ten nėra buvę. Paleidau visiškai kiaurą Varzhtą sau, dar kiauresnį Vyti sau, tegul kuisiasi po dumblą abu kaip kuiliai kiec. Tada kuopščiai nupoliruotais frogais lengvai ir sklandžiai lyg kokia peteliškė nusklendžiau forto tuneliais savo darbų dirbt liuksgeraidrovus
MIB - 2010 09 16, 20:44
Pagaliau pasiplaukiojau 8 forte paskui Vycio lastus. liuks Tado karpis labai gerai ismokintas zaist slepynes.
Dideli ispudi paliko visa senove dvelkianti kariska dvasia - variklis, irengimai, konstrukcijos, soviniai ir t.t. Visa apetita sugadino dabartiniu laiku karst nuo karto pasirodancios siuksles...

Edited 1 time(s). Last edit at 2010 09 16, 20:45 by MIB.
Sandra - 2010 09 16, 21:17
Ką tik iš PP su Petrovich ir Mantu. Ačiū Petrovich už kantrybę ir pamokas- Tadui už rūpestį ir įrangą, man patiko super
11 - 2010 09 17, 07:36
Nu va, šitaip spyriojaisi, o gi pasirodo visai be reikalo super

Labai gerai, kad turim savo gretose dar vieną operatorių, man vienam viską aprėpt truputį per daug super O ir šiaip kitas požiūris labai sveika.

MIB Rašė:
-------------------------------------------------------
> Pagaliau pasiplaukiojau 8 forte paskui Vycio
> lastus. liuks Tado karpis labai gerai ismokintas
> zaist slepynes.
> Dideli ispudi paliko visa senove dvelkianti
> kariska dvasia - variklis, irengimai,
> konstrukcijos, soviniai ir t.t. Visa apetita
> sugadino dabartiniu laiku karst nuo karto
> pasirodancios siuksles...
>
> [www.youtube.com]
> [www.youtube.com]
> [www.youtube.com]
MIB - 2010 09 17, 11:41
Sakau kita kart reik niurktelt i koki Tauragna ausu bugneliu pasprogdint nes nusibodo buzynuose kapstytis. Pradziai bent iki kokiu 50 metru... super
11 - 2010 09 23, 07:02
Vakar su Sandra PP nėrėm. Kaip sekėsi Sandrai, pasipasakos pati, aš tai nuo savęs pridėsiu, kad ji 14 'C vandenyje nėrė su tom medvilninėm prirštinėlėm, nes neopreninės namie liko... jbtvmt Vienok...

Aš tai skuteriu PP ariau. girtas Labai efektyvi dumblo kėlimo mašina. Išmaliau vakar PP skersai išilgai, gerai eina agregatas, bet pasikartosiu - pavojingas žaislas mūsų vandenyse. Pagavau kažkokį seną virvagalį į sraigtą, dar eilinį kart vos dantų neišsipyliau pipec
PP vėl nustebino savo grožybėm. myliu Taip pat nerealiai lydekų, mačiau porą tokių ešerių jau nežaislinių. Kitoj pusės 5 metruose yra medis įgriuvęs. Aš jį deja apgenėjau truputį galva, nes buvau pasiklydęs savo dumblo debesyse, tai kelias šakas nuroviau... prastai
Sandra - 2010 09 23, 07:55
Vakar sekėsi beveik gerai, jei ne sutrūkęs dirželis super medvilninės pirštinės geriau nei jokių...vienok... kiec
viskas super, maloniai vėsus PP, daugybė medžiojančių lydekų, ešerių ir geras matomumas. Patiko. 11, AČIŪ angelas
Trolis - 2010 09 23, 10:07
Translate please , kas yra PP ???????????????????
11 - 2010 09 23, 11:20
PP - Piotro Prūdas. Tokia bala, kur net pavadinimo žemėlapiuose neturi. Sugalvojo kartą Piotras įrangą išbandyt, o toli važiuot tingėjo, tai įlindo į tą balą. O ten, puikus matomumas, daug gyvybės, praktiškai pačiame Vilniuje. Vat jo garbei ir pavadinom balą taip
Vytis - 2010 09 23, 11:54
A..o aš galvojau, kad parcialinis slėgis.."maloniai vėsus PP"- na čia jau romantika kvepia.super

Edited 1 time(s). Last edit at 2010 09 23, 11:55 by Vytis.
Petrovich - 2010 09 24, 16:56
Šiandien pamačiau Asvejos naujas vietas. Priešingame krante nuo Arvydo sadybos. Tadai, neblogą filmuką galima susukt ;) Vaizdai gerokai skiriasi, nei nuo Arvydo liepto neriant. Apart ivairių akmenų ir sienelių dugnas nuklotas kažkokia ryža kaldra su juodom dėmėm (veža geriau nei Galvėje pakeliui į duobę super ) Paskui vėl sieneles. Rėljefas toks, kad ne visada gali pasakyti, kurioje pusėje krantas. Jaučiu kad už 30 irgi būtų į ką pažiūrėt. Matomumas tik galejo būt geresnis, bet ir tai neblogas (apie 3-4 metrus gal buvo vietomis).

Vakar PP buvo atrastos vis naujos šiukšlės super Labiausia įsiminė rogutės ir turbūt Jawos lopšys. Matomumas irgi šiek tiek suprastėjas.
Vytis - 2010 09 25, 00:29
Šiandien Hancza, bandžiau kameros galimybes, visai padoriai filmuoja..kaip tokiai mažai super
Vytis - 2010 09 25, 23:42
Ir vėl Hancza. Iš nebežinojimo, kaip dar galima išsidirbinėti, šiandien su Donatu ant "liežuvio" iškrėtėm zbitką, apie kurią manau neužilgo pasiskaitysite kituose forumuose, o kas nelabai iškalbingas gal ir nuotrauką įmes..super
Modestas - 2010 09 27, 07:58
Aparatas dar box'e, jei tik kas gavosi būtinai įmesiu. Šį kartą foto nelabai rūpėjo ir pirštai jau pašalę buvo, nelabai mygtukus sugraibyt pavyko, pora bandymų buvo tik kaip su rezultatais neaišku. Kažkaip nesumečiau kad reikėjo įvykio įamžinimu rimčiau susirūpint pasimetęs
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 7 išjungtas 57 Ankstesnis First 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Paskutinis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.