Jūra, ežerai, upės, fortai, urvai, pelkės ir šiaip kanalizacija.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Nardymas Tema
Puslapis: 6 išjungtas 57 Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Paskutinis Kitas
Tema:
Mes nardėme (854 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 09, 15:00
Re: Mes nardėme
Petrovich - 2010 08 29, 18:55
Vis gi įlindau ir šiandien į balą netoli Vilniaus. Išbandžiau steidžą. Net pasirodė su juo geriau, nei be jo super
Radau svorių diržą su turbūt 20 kg švino! oho
mazas - 2010 08 29, 20:11
labai gerai Jetfinu tipo guminiai lastai.as savo naujuju Beaveriu nespejau gaut,tai vakar nardziau su Pegaso lastais,paimtais is klubo.po pirmo nerimo pėdinau issinuomot svoriu kojoms nu nežinau lyg to maza butu,tai dar ir "netraukia' ne velnio zarazospasimetęs dar ir kojas siandien po ju skauda.
11 - 2010 08 31, 20:31
Su Piotru gražiai uždarėme vasaros sezoną. Šalo rankos ir reguliatoriai, bet tai nesutrukdė. super Murktelėjom į 40+ Galvėj.
Sandra - 2010 09 05, 18:05
Su Tadu nėrėm Vilniuje, puiki popietė man ir kiek prastesnė Tadui, vėl jam teko pedagoginė valandėlė super Ačiū, buvo labai smagu super
11 - 2010 09 05, 19:22
Vakar nėriau ežeriuke pavadinimu Žaizdrelis. Matomumas labai prastas, gylio visai nėra, žodžiu nieko labai... prastai Vienintelis įdomus dalykas buvo gyvis, kurį iš pradžių palaikiau unguriuku (tik nesugalvojau iš kur jis ten atsirast galėjo jbtvmt), bet vėliau identifikavom kaip nėgės lervą.
Šiandien iš ties nėrėm su Sandra nuostabaus grožio myliu vandens telkinyje. Kiek aš sudijavau popierius, pastarasis pavadinimo neturi, tai manau galime pradėt jį vandint atradėjo vardu, nuo šiol ten bus Piotro Prūdas (PP). Vieta iki tiek nereali, kad matomumas ~ 5 metrus, dėl gylio nežinau, kadangi nėriau iš viso be pirštinių, tyrinėjimus pabaigiau ties 6,4 m. Tiek lydekų per vieną nėrimą aš dar nebuvau matęs. oho Taip pat asorti dar ir vėžiai, ešeriai ir kitas "širpotrėbas" bei visa kolekcija urbanizacijos pasėkmių pradedant bambaliais ir baigiant čiužiniais. Vietelės konspiraciniais tikslais neįvardinsim, kadangi pastaroji nėra labai didelė ir geriau pastarąją pasilaikyti savo treniruotėms, nei užleist abejotinos kvalifikacijos narams profesionalams.
11 - 2010 09 08, 22:06
Šiandien su Petrovičium ir Vyčiu nėrėm Galvėn, kas žaislus bandė, kas duobių ieškojo super
Profilis labai juokingas gavosi:

angelas Matomumas pakenčiamas, darom ryt naktinį.
Trolis - 2010 09 09, 10:31
vakat naktinis Bridvaišinis .. šaltas ir nelabai skaidrus .. matomumas vis dar prastas , vakar buvau linkęs šalti , paliko mane argono mūza , dantys protarpiais bandė barškėti , ties šaltiniuota vieta skaidru pasakishkai , giliau nelabai visai iki 2 m max.. kol kas šiemet nelabai su matomumais pas mus ..
Tik vėgelių vakar - kaip šunų visur , lygioje vietoje jauniklės siautėjo , visi urvai prilindę ir gyvos tokios visos ..
Petrovich - 2010 09 10, 10:16
Vakar kupinas emociju negalejau parašyt apie Hancza. Tai gi super
Atvažiom trise ryte prie trečios aikšteles, iškrovem daiktus, ir čia paaiškėjo, jog mano BCD liko Vilniuje lauke prie mano mašinos jbtvmt drovus Gėda... Bet taip buvo. Nuotaikos iškart jokios žinoma.. Pusvalandėlį pasikeikęs paskambinau kolėgai į Vilnių, paaiškinau kur gal būt dar guli mano BCD, paprašiau kad pažiūrėtu.
Nuvažiavom jieškot mietstelyje, kur galima išnomuoti liemenę. Tačiau sekėsi ne kaip. Grižtant vėl prie ežero nusprendėme, kad mano kolegos eina dviese, o aš paskui eisiu vienas su kažkieno liemenę.
Tyliai pamaniau, kad vienas dar labiau norėčiau nert. Kaip tik tuo momentu gavau žinutę iš Vilniaus, kad mano BCD saugiai priglausta. super Nuotaika pagerėjo dar labiau, nei iki to momento kol pasigedau BCD. Pradėjau planuoti solo nerimą...
Po geros valandėlės, dar pakabinęs steidžą prieky savęs jau bridau į vandenį. Planas buvo toks: surast garsųjį liežuvį pagal Vyčio nupasakota schemą, nusilest į 40 metrų. Jei tame gylyje jausiuos komfortiškai, nusilesti po metrą dar 3 metrus ir suktis atagal. Negaliu pasakyti, kad buvo nebaisu.
Iki 10 metrų matomumas buvo labai prastas, gyliau - tiesiog puikus. Liežuvį suradau. Kai priplaukiau jo galą, emocijos liejosi per kraštus! Pajuau solo nerimo trūkumą, kad negaliu daugiau niekam parodyt to grožio. Tačiau čia pat supratau, kad turbūt juo jau visi atsigrožėjo pakankamai. Vienintelis aš buvau prie jo pirma kartą, vienas, ir turėjau galimybe pasigrožėti ir nestebėti savo badį. Nusileidau kaip ir planavau į 40. Pasižiūrėjau i visus parodymus, "įsiklausiau" į savyjautą ir pagal planą dar nusileidau į 43. Tame gylyje sutikau vegelę, grožis jau buvo kiek išnykęs, kompas jau pradėjas skaičiuoti deco laika, pagal planą pasukau atgal. Kažkur 35iuose, stebint liežuvi iš apačios išjungiau prožektorių. Čia tai bent! Matosi net ležuvio pradžia (ar pabaiga) ~25 metruose. Be šviesos ta sieną man dar labiau patiko, kadangi mačiau ne tik apšviesta vietą, bet nesibaigiančia gresmingą sieną. Dar karta pažiūrėjau ar tikrai 35 metrai, kad matau viska be prožiko. Taip, tikrai 35.
Po truputi, atstovejęs visus laikus pakėliau galva virš vandens, ir už pora dešimčių metrų pamačiau kelmą, rementis į kurį prieš val dejausi pelekus. super
Ėjau į krantą su šypsena ir net džiaugiaus, kad pamiršau liemenę. super

Antras nerimas vyko iš antros aikšteles, tokių pačių planu. Vel gi, apie tą grožį turbut pasakot nebverta, nes turbut nedaug narų, kam tos sienos dar neatsibodusios. Nors vargu, ar gali jos atsibost. Man teko matyti jas antrą kartą. Matomumas buvo kiek prastesnis, turbūt dėl prasinešusio burelio lenkų. Ir tik trūputi gadino grožį ant sienų išgremžti vardai. Kaip kokiam mokyklos lauko tualete pikc

Tą dieną buvo du iki šiol nepatirtį dalykai: 43 metrai (iki šiol buvau 42) ir, solo nerimas i 43 super (iki šiol solo buvau 25). Tačiau pagal kuriuos kriterijus vertinti nerimo sudetingumą? Kartais ir į 12 metrų buna nuslesti ir fiziškai ir psichologiškai sunkiau.. nu nežinau
11 - 2010 09 10, 11:00
Piotrai, degsi pragare už solo nardymą jbtvmt ir dar į 43 metrus pipec (man rekordas tik ~ 37 drovus)
Visgi aš manau, kad esi šaunuolis jei sugebėjai laikytis pirminio plano ir nepasiduot pagundai nusileist dar 2 metrus iki apvalesnio skaičiaus geraitaip
Vytis - 2010 09 11, 17:35
Šiandien Hancza. Nėrėm su Aidu iš trečios aikštelės link jau atsibosti spėjusio super "liežuvio", nepykit chebra, bet kai apie jį sukiojies jau kokį 50-ą kartą..super Na šį kartą nėrimukas gavosi įdomesnis, bebandydamas savo žaislą "liežuvio" gale buvau tręčiają nėrimo minutę, ketvirtają jau buvau 40m gylyje, giliau neleido parazitas Nx30, iš neturėjimo ką veikti, kokius šešis kartus vis kildamas apiplaukau iskyšulio perimetrą ir 12-a minutę jau 6 m plaukiau namų link. Taaip nardymai įgauna jau visiškai kitokią prąsmę..jau galima prisiminti planus pernerti Hancza skersai..super
p.s. Troli, greičiau mastyk apie antrą skuterį, nes mano nardymai tampa beviltiškai solo..super
Trolis - 2010 09 11, 18:29
liuks mastau , mastau ... tik , kad nėra su jais taip paprasta , tiksliau paprasta , bet mes tiek neturim shaibu , kad pasiekti paprastajį papratumo lygmenį liuks
Trolis - 2010 09 12, 17:39
Šiandien vel makaliavom Br... super Stebėtinai geras matomumas po trechiadienines koshes nusistojo , dugnas MATOSI puikiai , atspindi prozhiku shviesa , sukiojiesi kaip kosmose, Vienuolis ir Jurga po nėrimo laistė dvirachio surastuves super pagaliau... super Šiandien šviesa pasimatė jau apie 20 m gylio ... Ir termoklynas nusileido i 8 m ..... jėga ..
Vytis - 2010 09 12, 19:37
Mes kaip visada Hanczoje, vėl teko aplankyti tą "liežuvį", labai jau chebra norėjo jį atrasti iš antros aikštelės, truputį aplink jį paplaukiojom, norėjom atlikti vieną brudną darbelį..super, apsisukęs nuskridau tiesiai ant antros aikšteles uolų, ten sutikau Eduardą, grįžtantį iš 62m, po to visi dairėmės, kur dingo Donatas,po geros valandos išnėrė ir jis iš 72m, su lauktuvėmis..super
varshtaz - 2010 09 14, 07:32
Vakar VIII fortas. Kadangi mes niekur neskubam, tai vietoj buvom jau sutemussuper nors viduj visad tamsu, tai turbūt jokio skirtumosuper Dalyvavo: Vytis, Donatas, Linas, 11 ir aš.
PS. ačiū 11 išsitempusiam mane kartu gerai
Vytis - 2010 09 14, 09:31
Šikna ten vakar gavosi o ne nėrimas, per daug vienu metu norėjome padaryti. Tado kamera pusiaukėlej užlinko, mano kamerai ryškiai per mažai šviesos. Kol vazojomės su Kepalaičiu liuks , tai dar kažkas gavosi, vėliau kai prūžą uždėjau ant skuterio, o kamera liko ant galvos, tai filmas gavosi, kaip apie į šikną paleistą šikšnosparnį super. Na tik pačiam smagu buvo prasilėkti, taip greitai forto dar nebuvau pranardęs, viskas truko 2 minutes, su visų kambarių apžiūrejimu. Gal Donato su Linu įspūdžiai geresni, jie prie filmavimų nesivazojo, o standartiškai nuplaukė į kairę pasirausioti.
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 6 išjungtas 57 Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Paskutinis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.