Jūra, ežerai, upės, fortai, urvai, pelkės ir šiaip kanalizacija.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Nardymas Tema
Puslapis: 4 išjungtas 57 Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Paskutinis Kitas
Tema:
Mes nardėme (854 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2010 06 09, 15:00
Re: Mes nardėme
agne - 2010 07 26, 19:36
Troli, baisiai labai, bet visai nepiktai, pavydžiu::o
11 - 2010 07 26, 22:34
Čia specialiai tau Agne, kad būtų ką prisimint liuks

P.S. Daugiau nuotraukų bus vėliau, padarysiu galeriją tituliniame.

agne Rašė:
-------------------------------------------------------

> Visos dienos vinis - yellow fins X( net
> pačiupinėti galėjau, bandžiau apgaule
> išmainyti į savo prabangius juoduosius, deja
> nepavyko..
>
Vytis - 2010 07 26, 23:44
Tado didelės akys reiškia, kad man teks, dar gerą dešimtį kartų, nerti į tą šaltinį..o aš jau norėjau palikti jį ramybėje..super
Uždaras ciklas Žalsvajame pasiteisina, viena vandens drumstimo mašina mažiau, tik, labai jau jis karapetassuper Mano oponentas Voronjoj bandys nerti su rebryzeriu, įdomus pasirinkimas odnako, temptis jį 12 kilometrų urvu, o po to nerti į sifoną, kur chebra su 2x7ltr. sparkėmis stringa, na bet žiūresim super
agne - 2010 07 27, 10:03
oi kokia grazi grazi nuotrauka (liuks grazesnes neesu maciusi
Trolis - 2010 07 27, 11:00
liuks ir kaip jie dera prie šalmo ......
11 - 2010 07 28, 22:46
Kadangi niekas daugiau neprisijungė, tai šiandien Galvėj nėrėme dviese su Vyčiu. Panėrimo tikslai:
1. Pabandyti kaip filmuoja kamera.
2. Pabandyti kaip traukia skuteris.
3. Patikrinti visą įrangą prieš Voronją.

Įranga veikia neblogai, kamera filmuoja irgi neblogai, o vat skuteris tai ein peklan kai ein! >liuks< Apsikarstę visokiais pričendalais (videokrabas, steidžai, špūlės ir kiti žaislai) dviese rūkom su vėjeliu liuks Dalykas smagus, kai rauna iš vietos, tai iš pradžių net nejauku pasidaro. Sukdamas ratus aplink batiskafą vos dantų nepabarsčiau. (tu)
Vytis - 2010 07 29, 08:01
Taip žaislas zabavnas, gaila, kad taip greitai išvažiuoju, norėtusi kur rimčiau su juo pažaisti super
11 - 2010 08 06, 21:47
Šiandien, po tikrai ilgos pertraukos (9 dienos!) su šaunia ir gausia kompanija nardžiau Galvėj super Iškvėpavau pusę savo megasparkės pusės liuks, t.y. 4 litrų balioną nuo 240 iki 100 barų super
agne - 2010 08 06, 22:28
O, matai, mes kaip tyčia ten irgi buvome liuks beveik nieko nesimatė, bet kaip visada man patiko. Batiskafas pūpso, o vat liuko dviese taip ir neatkėlėm super na, dar ir ant suoliuko pasėdėjom, bandžiau surasti šachmatų lentą, kuri ten kadaise buvo (beje, kaip ir puodukas..), bet nepavyko. Man labai patiko, kad visiem patiko.. Ir dar labai patiko super kad Sandrai smagu buvo. O po to... dar laukėm kol pridės mum kibinų ir tuo tarpu.. supero na va
Sandra - 2010 08 07, 10:56
Pirmą kart rašau galėdama pasakyt, kad ir aš buvau ten, Galvėje, su labai šaunia kompanija. Ačiū visiems už palaikymą, patarimus, labai ačiū Agnei už kostiumą, Tadui už neįtikėtiną kantrybę ir naują patirtį. Tikiuosi, ne paskutinį kartą matomės, šiaip ar taip, skolinga esu kam kibinų, o kam lobį liuks buvo PUIKU.
Trolis - 2010 08 08, 11:03
Vakar vėl maudėmės Baltijos jūroje pas Latvius , išėjome iš Pavilosta miestelio RIB , pavyko probėgšmais apžiūrėti du laivus pirmas - "Hornstein" gabenęs artilerijos važiuokles, matomumas buvo nelabai... na iki 5m , būtų didelis nusivylimas, jei ne milžiniškas likęs baržos šturvalas , antrasis pataisė situaciją - Marienburg jau vakare apie 18 00 transportinis laivas , matomumas pagerėjo , ir laivas paliko daug didesnį įspūdį . Donato veidą po antrojo panėrimo puošė šypsena super Tarpe tarp nėrimų vyko rescue operacija , Donatas gelbėjo visus nuo alkio keptomis dešrelėmis ir spurgomis super Vandens temperatūra tikrai ne Baltijos jūrai būdinga .. iki 20 m vanduo karštas apie 23 laipsnius , žemiau minimum 11 laipsnių ..
Vitalijus likosi nakvoti Liepojoje ir dar šiandien niurkum į Amerland laivą .. vakare bus įspūdžiai super
Panašu reikia keliaut visam savaitgaliui ... nustebino sutvarkyta aplinka ir kempingai , švaru ir tvarkinga , patogu privažiuoti , padaryta žmonėms .. Nakvynės kainos irgi ne kosminės , apie 50 lt žmogui visiškai tvarkingame viešbutėlyje...

Edited 3 time(s). Last edit at 2010 08 08, 11:12 by Trolis.
agne - 2010 08 09, 18:53
O aš maniau, kad čia tavo darbo nuotraukos super Ta pirmoji baisiai gerai atrodo super
agne - 2010 08 09, 19:06
Vakar, nedidikukė šešių vyrukų ir dviejų merginų .. B) kompanija nėrė Hanczoje! turėjom ir palaikymą ant kranto - Simonėlę ir jos mamą super Kas nunėrė giliau, kas grožėjosi uolomis, kas sušalo (giliau +6 - +3), kam nebuvo taip šalta, nes turėjo sausus kostiumus liuks žodžiu visi išlipo laimingi. Pasėdojom paplepėjom, niekur neskubėjom ir grįžom namo. Kadangi ant kranto kas antras Dariaus žodis buvo - jogurtai!, tai jis spėjo apsukti ratuką per Suvalkų miestelį ir prisipirti jų dauuug >liuks<
Trolis - 2010 08 09, 20:30
Šios nuotraukos latviu narų .. deja tokio matomumo dabar net pasvajot... nors visą šią žiemą ir pavasarį panašiai taip ir matėsi ... tas šturvalas įspūdingo dydžio išties... ko gero kokiu 3 m skersmens ..
Modestas - 2010 08 10, 08:22
Taip, taip,
sekmadienis Hanzcoje buvo puikus, ko gero kompanija kalta super Ačiū kad sulaukė vėluojančių. Dar kartą ačiū Agnei už pagalba su trūkstama įranga.
Atsiranda įtarimų kad "sausas" yra gerai, po pusvalandžio +5/6-iuose likusį laiką, kad ir aukščiau jau sušilti nepavyko, išgelbėjo saulėta diena ...
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 4 išjungtas 57 Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Paskutinis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.