Jūra, ežerai, upės, fortai, urvai, pelkės ir šiaip kanalizacija.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Nardymas
Puslapis: 1 išjungtas 3 1 2 3 Kitas
Tema:
Trimix (36 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2011 04 13, 09:46
Trimix
Vytis - 2011 04 13, 09:46
Panasu, kad siemet teks padaryti ne viena rimtesni panerima Hanczoje ir Baltijoje.
Nors nardymo, naudojant helio misinius, sezonas pas mus neuzsidaro, nardome trimixu ir po ledu super, taciau siltuoju metu laiku tokie nardymai gerokai padazneja, del silto vandens dekompresiniuose gyliuose.
Tiesa pasakius, paprasti nusileidimai ir iskilimai is gyliu virs 100m man jau spejo pasidaryti iprastine, nelabai idomia, procedura. Todel siemet mes su Donatu turime sudetingesniu planu siame ezere. Tai reikalauja milzinisku helio kiekiu, o kur naudojami tokie kiekiai, visada lieka likuciu, kuriu MODas svyruoja 70m ribose. As boosterio pagalba dali ju panaudoju, bet kaip praktika rodo, pasibaigus musu projektams, nemazai ju lieka ir uzima mano resyverius.
Mes juos galime panaudoti musu narams, kurie stabiliai nardo i 50-60 m. gyli, naudodami ora ir turintiems pretenziju nardyti su Trimix.
Kam tinka sis pasiulymas, manau patys suprantate..super
Re: Trimix
Vienuolis - 2011 04 13, 17:09
Net širdžiai, ausiai ir sielai šilčiau pasidarė, skaitant šią žinutę... Žinau, kad galėsiu kreiptis ir būsiu suprastas super
Trolis - 2011 04 13, 19:19
Hm .. pas mane irgi yra transportinukas 18 ltr su trimiksu apykūdžiu .. reisk ka nors damixint.. super

Edited 1 time(s). Last edit at 2011 04 13, 19:19 by Trolis.
lincik - 2011 04 17, 12:24
Vienuolis Rašė:
-------------------------------------------------------
> Net širdžiai, ausiai ir sielai šilčiau
> pasidarė, skaitant šią žinutę... Žinau, kad
> galėsiu kreiptis ir būsiu suprastas super
O man netgi du kada jus ruošiates daryti tai ? ir tikiuosi ne Baltijos juroje artimiausiu metu
p.s nedarykite to prasome INC ZEBA kolektyvas
Donatas - 2011 04 18, 22:02
Kolegos, aktyviau. Trimix - jėga
Vytis - 2011 08 05, 07:54
Artimu metu darysime keletą trimixinių nėrimų Hancza ežere, nemaža chebros dalis seniai jau daaugusi, užteks svaigintis azotu gyliuose virš 60, ER pinigėlius gal ir taupo, bet visumoj tai yra nesamonė..super
Trolis - 2011 08 05, 10:54
Nu jo , trimikso maishyklė jau tuoj tuoj , sekanchią savaitę gros ir Šiauliuose... super
Vytis - 2011 08 05, 23:31
Puiku Algi, galėsi nuimti dalį apkrovos nuo manęs..super
Vytis - 2011 08 13, 21:41
Šiandien Hanczoje trimixinė treniruotė praėjo labai sklandžiai. Smagu, kai žmonės žino ko nori ir tam rimtai ruošiasi..
Nėrimo profilis klasikinis, žemyn šlaitu iki 62m, dugninis laikas 15 min ir kylimas tuo pačiu šlaitu.
Naudoti mišiniai: dugninis - Tx 15/32, deko - Nx 50, kelioninio atsisakyta, kad supaprastinti logistiką.
Šiandien paskaičiavau, kad mūsų chebrytės, nardymuose naudojančios helio mišinius, skaičius, artėja prie dešimties..reiks atšvęsti..super
kalnaz - 2011 10 01, 21:35
Šiandien Trimix\'inė Hancza iš kitos pusės. Su Donatu niurktelėjom iki 71,6m. Mano asmeninis super.
Naudoti mišiniai:
Tx 17/37
Nx 32 - kelioninis
Nx 60 - deco

Leidomės nuo 60m plūduro, tada dar 10 metrų žemyn. Labai nustebino itin blogas matomumas. Iškart pagalvojau kad randuosi Bridvaišyje... tokia šikna, kad... Iki 70m niekas nepasikeitė, bet paplaukus šonan situacija šiek tiek pasitaisė. > 70 užsilaikėm tik minutę... kažkaip visai nedžiugino mintis pamesti budį tokioj buzoj.

Kas liečia psichologinę pusę, senai taip dėjau į kelnes prieš nėrimą kaip šį kartą... o gal ir niekad. Kas pikčiausia, kad baimė daugiausia dėl niekingos virvės... nors užmušk bet baisiausias etapas buvo būtent ten. Matydamas 70m skaičiukus ir dugną Br stiliaus matomume jaučiausi komfortabiliau super.
Žinau dėl ko ta paranoja... bet tik nardydamas aš ją ištrinsiu iš savo smegeninės.
Kas iš techninės pusės, šiek tiek susipliončinau keisdamas kelioninį mišinį į Trimix 30m gylyje. Persipynė šlangos, kol atsipainiojau, pasikeičiau ir viską susismaukiau atgal, praėjo 2min. Visa kita praėjo sklandžiai ir kontroliuojamai.
Kaip visada padėka Donatui, Vyčiui ir Vaidui bokalas.
Vytis - 2011 10 02, 03:56
Matyt prieš jus ten kauptukai prarėpliojo..štai jums ir Bridvaišis..super
Deivis - 2012 09 10, 21:29
Gal kada nors ir pas mane ateis svente , praeiti kursa ir ismeginti Trimixa nu nežinau
Vytis - 2012 09 10, 22:42
Jums šventė, o man galvos skausmas.. liuks
Deivis - 2012 10 12, 20:25
Teorija isklausyta, beliko vycio misinuka pamegintisuper
Vytis - 2012 10 15, 23:39
Greitas darbas - kreivas vaikas.. super
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 1 išjungtas 3 1 2 3 Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.