Jūra, ežerai, upės, fortai, urvai, pelkės ir šiaip kanalizacija.
User: Prisijungti Užsiregistruoti
Actions: Nauja tema Spausdinimo peržiūra RSS
Ieškoti
History: Pirmas puslapis Nardymas
Puslapis: 1 išjungtas 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Paskutinis Kitas
Tema:
VIII Fortas (170 Įrašai)
Pradėta:
Data:
2011 02 14, 18:42
VIII Fortas
Vytis - 2011 02 14, 18:42
Kadangi atsirado zmoniu, norinciu pasiturkti VIII forte, siulau tai padaryti sekmadieni ( vasario 20 ).
Tadui ir Troliui privalomai,
Visiems kitiems, tame tarpe ir man, pagal nora..super
Re: VIII Fortas
Trolis - 2011 02 14, 20:53
Va tai tau...... super artejant savaitgaliui matysim super bet achiu uzh kvietima super
zemaitis - 2011 02 15, 07:58
Sveiki,

Kelinta valanda ir kur renkames sekmadieny?
11 - 2011 02 15, 08:45
prastai Ar aš kam ką blogo padariau!? jbtvmt
O jei rimtai, tai gal dar kas iš Vilniaus yra? Piotras mirtim vaduojas namie, Mantas tą patį daro Kryme, o man vienam važiuot kažkaip be ryšio. Ir dar į VIII fortą. Daugiau norinčių iš Vilniaus nėra?
Vienuolis - 2011 02 15, 09:09
Tadai, aš važiuoju in Kauną, bet tiksliai parašysiu po pietų - kada. Galimi du variantai- šiandien grįžtu in Klaipėdą ir tada Kaunan iš jos, arba važiuoju į Kauną iš Vilniaus šeštadienį. Blogiausiu atveju aš galėsiu prigriebti visą tavo įrangą šeštadienį. Tiksliai vieną žinau,kad sekmadienį grįžtu iš Kauno į Vilnių.
Vienuolis - 2011 02 15, 12:18
Galutinis patikslinimas.
I Kauna vaizuoju sestadieni. Sekmadieni neriam, sekmadieni griztu i Vilniu.
Trolis - 2011 02 15, 15:02
Šiaip , kad vis tik sveikas protas nugalėtų , please , pažiūrėkit į orų prognozę ..... tundra virsime tuoj .. šeštadienį ir sekmadienį žada ypač šaltus , po 24 ir daugiau šalčio naktimis ... vėl bus krūva sugriautos įrangos ...
Vytis - 2011 02 15, 15:17
Jei bus uzsales pagrindinis iejimas, is penkiu liks tik vienas avarinis isejimas ( kitas tik ypac kudiems super ).
As neriu sidemountu, taip kad gelbejimo darbu neplanuoju, tik rodau kelia.
Tad, pasitikrinkite iranga ir psichologini stabiluma, nes busite palikti likimo valiai, as cia jums ne kokia \'Mat nastojatelnica\' super
Vienuolis - 2011 02 15, 18:23
Sveiki, kol kas gismeteo.ru rodo, kad bus savaitgali Kaune 16-17 minusas. Gal vertetu tiesiog baseine iranga pasitvarkyti, atsisverti, susidelioti viska patogiai. Jurga spardosi listi i forta tokiu oru...
Vytis - 2011 02 15, 21:04
Na vat, sveikas protas ir nugalejo super
Trolis - 2011 02 15, 21:12
Čia kaip anekdote , sėdi Blogis ir Gėris balkone , mėto į praeivius sh....... , Blogis pataikė 5 kart , Gėri -7 , taip Gėris ir nugalėjo Blogį ....

Edited 1 time(s). Last edit at 2011 02 15, 21:14 by Trolis.
Vytis - 2011 02 15, 21:24
Varom sivakar su Fotonaro chebra Megos akvariume pasiturksti, kazkas tarp Forto ir Hidden kanjono..super
Blogis - kad labai jau siauras, Geris - rykliu tai garantuotai pamatysim super
kalnaz - 2011 04 11, 22:48
Visai netyčia skaitinėdamas apie Kauno tvirtovę, užtikau įdomų straipsnį... sorry jei jau tokiu dalinotės. Minimi įvykiai, kurie pažįstami mūsų old school VIII forto tyrinėtojams.
[kop.eforum.lt]

Straipsnio autorius ryškiai mėgsta mistiką super, na bet vistiek priverčia pamąstyt... Turit kas gerą šiūpėlę? liuks

Edited 2 time(s). Last edit at 2011 04 11, 23:17 by kalnaz.
Vytis - 2011 04 21, 13:15
Manau gal reiketu siame forte istampyti stacionarius xodovykus, is kokios neypac prabangios virveles, kad pasitreniruoti komandinio darbo naudojant visokius sausainukus ir tt, nardymas urvuose juk ne vien is exploracijos susideda..super Nereiktu gaisti laiko vis tampant is naujo.
Zalsvajame saltinyje siokie tokie yra, pusiau mano, pusiau Frogo, bet treniruotems jis nelabai tinka..
Vytis - 2011 04 23, 18:14
Šiandien forte išdėliojom pagrindinius xodovykus, išdėliojom tikraja to žodžio prasme, nes gerokai pritrūkom virvės, neužteko nei atotampoms, nei tvirtinimams. Fortas vis tik gerokai didesnis nei atrodo..
Darbą pabaigsim vėliau, reikia atsivežti daugiau virvės spitų ir ankerių.
Visi kurie ruošiasi nardyti šiame forte, nardykite atidžiai, neįsipainiokite ir nesujaukite mūsų darbo..super
: Ankstesnis Kitas
Puslapis: 1 išjungtas 12 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Paskutinis Kitas

Atsiprašome, tik užsiregistravę dalyviai gali rašyti šiame forume.
This forum powered by Phorum.